Pray Ajans, Çalıştığımız Projeler.

Pray İstanbul Cast Ajans & Pray Antalya Cast Ajans olarak çalıştığımız. Dizi, Sinema, Reklam, Klip, Belgesel, Fuar ve Daha fazlası..

Çukur Dizisi

Çukur, Ay Yapım imzalı, ilk bölümü 23 Ekim 2017 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün yaptığı, senaryosunu Gökhan Horzum ve Damla Serim’in birlikte kaleme aldıkları aksiyon ve dram türündeki Türk yapımı televizyon dizisi.

Zalim İstanbul Dizisi

Zalim İstanbul, Avşar Film imzalı, ilk bölümü 1 Nisan 2019 tarihinde yayımlanan, yönetmeliğini Şenol Sönmez’in yaptığı dram türündeki Türk yapımı Televizyon dizisi

Kalk Gidelim Dizisi

Trt 1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim dizisi için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularınızı bekliyoruz.

Şampiyon Dizisi

Şampiyon, BSK Yapım imzalı, ilk bölümü 12 Eylül 2019 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Ketche ve Devrim Yalçın’ın birlikte üstlendiği, senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün birlikte kaleme aldıkları dram ve aksiyon türündeki Türk yapımı televizyon

Arka Sokaklar Dizisi

Istanbul Polis Teskilati Asayis Sube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip Istanbul’un sokaklarini arsinlamakta ve karsilarina çikan her türlü kanunsuzlukla savasmaktadirlar. Görevleri sirasinda degisik ve çesitli insan hikayeleriyle.

Kuruluş Osman Dizisi

Kuruluş: Osman, Bozdağ Film imzalı, ilk bölümü 20 Kasım 2019 tarihinde yayımlanan, yönetmeliğini Metin Günay’ın yaptığı, senaryosunu Mehmet Bozdağ’ın kaleme aldığı tarih ve kurgu türündeki Türk yapımı dizidir. Başvurunuzu yapıp, değerlendirme sürecine geçebilirsiniz.

Öğretmen Dizisi

Öğretmen, Med ve MF yapım imzalı, ilk bölümü 4 Mart 2020 tarihinde yayımlanan, yönetmen koltuğuna Koray Kerimoğlu’nun oturduğu, senaryosunu Merve Girgin’in kaleme aldığı Türk yap.

EDHO Dizisi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, ilk bölümü 8 Eylül 2015 tarihinde yayımlanan, senaryosunu Bahadır Özdener ve Berna Aruz’un birlikte kaleme aldıkları aksiyon ve dram türündeki Türk dizisidir.

Otel Reklam Çekimi

Dizi film ,Film ve  Reklamlarda oynayacak yeniz yüzler ve amatör cast  … Otel tanıtım filminde oynayacak 22 ile 26 yaşları arasında yetenekli esmer kadın oyuncu …

Dondurma Reklamları

Yaz sezonu için çekilecek olan dondurma reklamı projesinin cast hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Bir dondurma markasının yeni çekilecek reklam filminde oynayacak yeni yüzler arayışımız bulunuyor. 20 ile 25 yaşları arasında bulunan eğlenceli, enerjisi yüksek ve oyunculu..

Giyim Reklamları

Ünlü bir bay-bayan giyim  markası yeni kreasyonunun tanıtımı için gerçekleştireceği reklam filmi için 25-30 yaş bayan ve 27-35 yaş bay  reklam oyuncusu arıyor.

Telekomünikasyon Reklamı

Televizyon ve internet ortamında yayınlanacak olan yeni reklam filmi projemiz, mağaza içi görsellerde de kullanılacaktır. Telekomünikasyon fir..